4 Mayıs 2016 Çarşamba

Ozel Web Tasarimi

Özel Web Tasarımı

DWT olarak İstanbul merkezli firmamızda İstanbul Zeytinburnu başta olmak üzere doğru web tasarımı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca web programlama ve seo hizmetleri de vermekteyiz.

Kaliteli Web Tasarım Nedir?

Doğru Web Tasarım standartların üstünde, sizler için en iyi özellikleri sunduğumuz hizmettir. Bir web sitesi üretirken site üzerinden amaçlanan hedefin iyice incelenmesi ve amaca uygun bir yazılım ve tasarımın geliştirilmesi son derece önemli bir konudur. Kaliteli Web Tasarımı, domainiyle, hostingiyle, web programıyla bir bütün olmalı ve verilecek içeriğe göre seçilmelidir. Örnek vermek gerekirse alan adı seçilirken seo uyumlu olmasına çok dikkat edilmeli aksi taktirde ileriye dönük çok yüksek seo fiyatları çıkacaktır. Web yazılımın seo uyumlu olmaması halinde web siteniz olduğu yerde sayacak ve arama motorları tarafından görünemeyecektir.

Doğru Web Tasarımı İçin Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kaliteli Web Tasarımı için yukarıda saydığımız en önemli işlemlere ek olarak;

  • Responsive tasarım olmasına ( bilgisayar, tablet ve telefon uyumlu omasına )
  • Site içi seo özelliğinin olmasına ( site içi seo her eklediğiniz konunun otomatik olarak arama motorları tarafından görülmesini sağlar )
  • Tüm modern tarayıcılara uyumlu olmasına ve hatasız çalışmasına ( internet explorer, google chrome, mozilla firefox, yandex vs. )

bu özellikler olmazsa olmazımızdır. Bunun dışında devamlı kendimizi yeni bilgilerle geliştiriyoruz. Sizde kaliteli bir hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçin. İstanbul web tasarım firması olarak size en özel ve uygun teklifi sunalım.

Doğru Bilişim

0212 664 55 32

0531 500 95 44

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İST

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder