13 Mayıs 2016 Cuma

Notebook tamir ve bakimi

Zamanımızda kaliteli Notebook tamir ve bakımı hizmeti alabileceğimiz yerler oldukça az, bu eksikliği farkettik ve doğru Laptop onarım ve bakım için doğru bilişim (Şafak Saraçoğlu) bünyesinde bu hizmeti sunmaya karar verdik.

Laptop tamiri ve bakım konusunda profesyonel hizmet

Notebook onarım ve bakım konusunda tecrübeli profesyonel ekibimizle her türlü bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Laptop onarımı ve bakımı, Notebook onarımı ve bakımı, Bilgisayar onarımı ve bakımı, Lcd tamiri, Ekran onarımı ve değiştirilmesi, Laptop kasası onarımı, Laptop anakart onarımı, ramlerin değiştirilmesi, soketlerin değiştirilmesi, ses kartı onarımı, ekran kartı tamiri, termal macunun değiştirilmesi, chipsetlerin değiştirilmesi, bilgisayar içi temizliği ve bilgisayar, notebook, laptop ile ilgili tüm arızaları bulup onarıyoruz.

Her türlü kurumsal bilgisayar bakımı, açılma sorunlarına, kapanma sorunlarına, yavaşlama sorunlarına çözümler sunuyoruz. Ayrıca driverların yüklenmesi ve güncellenmesi, antivirüs yüklenmesi, bilgisayar hızlandırılması gibi konularda çözümlerimiz mevcut.

Laptop onarımda 3 ay hizmet garantisi

Onarımını yaptığımız lotebook 3 ay hizmet garantisi altındadır. 3 ay içinde aynı arızadan gelirse ücretsiz onarım yapıyoruz.

Onarım ve Bakım İletişim Bilgileri

0212 664 55 32

0531 500 95 44

destek@onarimvebakim.com

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İSTANBUL

Etiketler: bilgisayar tamiri, bilgisayar onarımı, laptop tamiri, laptop onarımı, notebook tamiri, notebook onarımı, laptop servisi, notebook servisi, bilgisayar servisi, doğru laptop onarım, kaliteli laptop onarım

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder