26 Haziran 2016 Pazar

Kurumsal web tasarimin kurulusunuza katacagi deger

Merhaba bu içeriğiizde kurumsal web tasarımın şirketinize katacağı değeri anlatacağım.

Kurumsal web tasarımı niye önemlidir?

Kurumsal web tasarımı firma bakımından çok önemlidir. Çünkü müşterileriniz sizi web sitenizden bulacak ve iş yapıp yapmayacağını düşünecektir. Gelişigüzel tasarlanmış, hazırda bulunan web tasarımları firmanızın kurumsal kimliğini parlatmayacak ve sizi rakiplerinizden ayrı bir konuma yükseltmeyecektir.

Öncelikle bilinmelidir ki kurumsal web tasarımını, kurumsal web tasarım firmaları yapar. Bu nedenle ilk yapmamız gereken kurumsal bir web tasarım firması ile görüşmek olacaktır. Doğru web tasarım hizmetleri olarak kurumsal web tasarım,web yazılım, seo hizmetleri vermekteyiz.

Şimdi asıl sorunun cevabına gelecek olursak;
Seo çalışması yapılmış kurumsal web tasarım size müşteri veya kullanıcı olarak dönüş sağlayacaktır. Bunların yanısıra bilgisayar tablet ve telefon uyumlu olan web tasarımlar web sayfanızı her çeşit bilgisayardan ulaşılabilir hale getirecektir. Kurumsal web sitesinin gerekliliğini açıkladıktan sonra bu hizmeti alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıklayayım.

Yukarıda da bahsettiğin gibi kurumsal web tasarımı, kurumsal web tasarım firmaları tarafından yapılır. Web tasarım firması seçerken bölgenize en yakın olan firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Örneğin biz İstanbul web tasarım firması olarak İstanbul ve çevresine daha iyi hizmet veriyoruz.

Dikkatle üzerinde durmanız gereken bir diğer mesele kurumsal sitelerin mutlaka dinamik bir yapıya sahip olmaları gerekmektedir. Çünkü dataların anlık değişebilmesi gerekmektedir. Ayrıca yeni içerikeri eklemek hızlı ve zahmetsiz olmalıdır. Bunun için kurumsal web sitelerin mutlaka dinamik, yani admin paneli olan web siteleri olmaları zorunludur.

Kurumsal web tasarımı yaptıran çoğu firma seo hakkında fazla bilgiye sahip olmadığından dolayı web sitesi yaptırırken seo uyumlu olmasına dikkat etmemektedir. Bu yüzden site tasarımı harika olsa dahi rakiplerinin hep bir adım arkasında kalırlar. Biz doğru web tasarım olarak kurumsal web tasarım yanında kurumsal seo çalışmasınında yaptırılması gerektiğini belirtiyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder